طراحی سایت

کم فشار حاره ای جدید در شمال اقیانوس هند تشکیل شد

image_2019_10_31-16_19_41_298_0g8

رئیس گروه پیش بینی و هشدار هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: امروز یک کم فشار حاره ای جدید در شمال اقیانوس هند تشکیل شد که انتظار می رود در ساعات آینده به یک طوفان حاره ای تبدیل شود.
علی ملاشاهی در گفت و گو با روابط عمومی هواشناسی سیستان و بلوچستان اظهار داشت: کم فشار حاره ای جدید با فاصله زیادی از سواحل سیستان و بلوچستان و در عرض ۸ درجه شمالی تشکیل شده است که انتظار می رود پس از تبدیل شدن به طوفان تا عرض ۱۵درجه شمالی پیش روی کند.
وی ادامه داد: این کم فشار به صورت مستمر در اداره کل هواشناسی استان رصد می شود و هر گونه تغییر در روند حرکت آن به دریانوردان فرا ساحل اعلام می شود.
رئیس گروه پیش بینی و هشدار هواشناسی سیستان و بلوچستان در باره طوفان کیار نیز گفت: این طوفان همچنان در مدار ۱۹ درجه شمالی فعال است اما از شدت آن قدری کاسته شده است به طوریکه بیشینه سرعت وزش باد در محدوده فعالیت آن حدود ۱۵۰ تا ۱۷۰ کیلومتر بر ساعت تخمین زده شده است.
ملاشاهی با بیان اینکه تا امروز بیشنه ارتفاع موج در دریایی عمان در محدوده ۳.۵ متر تخمین زده. شده است، گفت: توصیه می شود همچنان فعالین دریایی تا فردا از رفتن به دریا خودداری کنند.

488 بازدید

اخبار sbmet-panel 30th اکتبر, 2019

طراحی سایت توسط فراکارانت

Help-Desk