طراحی سایت

کارشناس هواشناسی زهک، کارمند نمونه شهرستان شد

111

سهراب شیبانی از کارشناسان هواشناسی زهک به عنوان یکی از کارمندان نمونه این شهرستان در سال ۱۳۹۸ انتخاب و در مراسم رسمی با حضور معاون اقتصادی استاندار سیستان و بلوچستان تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل هواشناسی سیستان و بلوچستان، شورای اداری شهرستان زهک در هفته دولت با برگزاری مراسم ویژه ای منتخبان نمونه شهرستان را معرفی و از آن‌ها قدردانی کرد.

در این مراسم علیرضا نورا معاون اقتصادی استاندار سیستان و بلوچستان با اهداء لوحی از سهراب شیبانی، کارشناس مرکز تحقیقات هواشناسی کشاورزی زهک به عنوان کارمند نمونه شهرستان تجلیل کرد.

در بخشی از این لوح به امضای فرماندار زهک، آمده است: به پاس قدردانی از شما کارمند مسوول و وظیفه شناس که با الهام از تخصص و تعهد و کاربرد مهارت های لازم کاری، احترام و اکرام به ارباب رجوع، تقویت حضور و انجام امور محوله به نحو احسن برای پیشرفت جامعه اهتمام ویژه می ورزید؛ این لوح تقدیر، تقدیمتان می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل هواشناسی سیستان و بلوچستان، سهراب شیبانی دانش آموخته آنالیز هارمونیک در مقطع کارشناسی ارشد است که از سال ۱۳۹۴ تا کنون در اداره هواشناسی کشاورزی زهک خدمت می کند.

هواشناسی زهک تنها مرکز تحقیقات کشاورزی سیستان و بلوچستان است که در شمال استان واقع است.

817 بازدید

اخبار sbmet-panel 28th آگوست, 2019

طراحی سایت توسط فراکارانت

Help-Desk