طراحی سایت

مه غلیظ دید افقی در ایرانشهر را به ۹۰۰ متر کاهش داد

airport-and-fog-3

رئیس شبکه پایش هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: صبح امروز با افزایش رطوبت نسبی هوا در ایرانشهر و تشکیل مه غلیظ، شعاع دید افقی در این شهر به ۹۰۰ متر رسید.

محمود دیانتی در گفت و گو با روابط عمومی هواشناسی سیستان و بلوچستان اظهار داشت: مه غلیظ در نتیجه افزایش رطوبت نسبی هوا در ایرانشهر به ۱۰۰ درصد تشکیل شده که بیش از یک ساعت تداوم داشته است.

وی ادامه داد: باقی ماندن رطوبت بالای ناشی از بارش های روز گذشته و شرایط تابشی در ایرانشهر سبب شد تا امروز مه غلیظ این شهر روی دهد و شعاع دید افقی به شدت کاهش یابد.

رئیس شبکه پایش هواشناسی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه هم اکنون شعاع دید افقی در این شهر به حال عادی بازگشته است، افزود: هم اکنون آسمان ایرانشهر قدری ابری و دمای هوا حدود ۱۸ درجه سلسیوس است.

دیانتی گفت: در جریان فعالیت سامانه بارشی اخیر از ۱۶ ایستگاه بارانسنجی تحت مدیریت هواشناسی ایرنشهر بارندگی گزارش شده که میزان بارش ها در شهر ایرانشهر ۱۰ میلی متر بوده است.

وی ادامه داد: همچنین از ایستگاه های «دلگان» ۲۵، «چاه شور ۲» ۱۸، «بزمان» و «تیغ آب دامن» ۱۴، جبرآباد ۱۳  و «چاه محمد» و «شیبان دامن» ۱۲ میلی متر باران  گزارش شده است.

509 بازدید

اخبار sbmet-panel 25th ژانویه, 2020

طراحی سایت توسط فراکارانت

Help-Desk