طراحی سایت

مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی هواشناسی به صورت ویدیو کنفرانس برگزار می شود

Untitled

رئیس اداره توسعه و مدیریت و منابع هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: بر اساس برنامه ریزی های سازمان هواشناسی کشور مصاحبه پذیرفته شدگان هفتمین آزمون فراگیر دستگاه‌های اجرایی در هواشناسی استان به صورت متمرکز از طریق ارتباط ویدیو کنفرانس سازمان هواشناسی کشور با هواشناسی استان برگزار می شود.

محسن نوری در گفت وگو با روابط عمومی هواشناسی سیستان و بلوچستان اظهار داشت: این برنامه ریزی در پی تصمیمات اخیر سازمان اداری و استخدامی کشور و با رعایت پروتکل های بهداشتی ستاد ملی کرونای اتخاذ شده است.

وی ادامه داد: بر این اساس پذیرفته شدگان این آزمون در تاریخ های مشخص شده بجای حضور در سازمان مرکزی، به اداره کل هواشناسی استان مراجعه کرده و از طریق بستر ارتباطی ویدیو کنفرانس مصاحبه استخدامی خود با واحد مربوطه در سازمان هواشناسی کشور را انجام می دهند.

رئیس اداره توسعه مدیریت و منابع هواشناسی سیستان و بلوچستان افزود: بر اساس جدول زمانبندی جدید مصاحبه، پذیرفته شدگان در رشته شغلی کارشناس تجهیزات هواشناسی رأس ساعت ۱۲ تا ۱۴ روز شش اردیبهشت به اداره کل هواشناسی استان واقع در بلوار خلیج فارس زاهدان مراجعه کنند.

نوری تصریح کرد: پذیرفته شدگان رشته شغلی کارشناس همدیدی چابهار، گواتر و کنارک  رأس ساعت ۰۸:۳۰ تا ۱۲ روز ۱۴ اردیبهشت و پذیرفته شدگان رشته شغلی کارشناس همدیدی خاش، سراوان و سرباز رأس ساعت ۱۲:۳۰ تا ۱۵ روز ۱۴ اردیبهشت  به اداره کل هواشناسی استان واقع در بلوار خلیج فارس زاهدان مراجعه کنند.

448 بازدید

اخبار sbmet-panel 21st آوریل, 2020

طراحی سایت توسط فراکارانت

Help-Desk