طراحی سایت

غبار روبی گلزار شهدای زاهدان به مناسبت هفته دفاع مقدس

photo_2020-09-26_08-01-44

مدیرکل و کارکنان هواشناسی سیستان و بلوچستان به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور در مزار شهدای زاهدان و ادای احترام به مقام شامخ شهدای بزرگ این شهر، یاد و خاطره شان را گرامی داشتند.

به گزارش روابط عمومی هواشناسی سیستان و بلوچستان، در این مراسم کارکنان هواشناسی استان با نثار گل و قرائت فاتحه، بار ديگر با شهدای دوران دفاع مقدس، شهدای جبهه مبارزه با افراطی گری و شهدای راه مبارزه با قاچاق مواد مخدر، تجديد ميثاق كردند.

محسن حیدری مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان در حاشیه این مراسم با گرامیداشت یا و خاطر تمامی شهدای انقلاب اسلامی به ویژه شهدای دفاع مقدس گفت: اگر جانفشانی های شهدا و رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس نبود، امروز ایران در جایگاه کنونی به عنوان ابرقدرت منطقه قرار نداشت.

وی افزود: توسعه توان داخلی، خوداتکایی در صنایع مختلف، ارتقاء تولید ملی و ایستادگی در برابر دسیسه های ابرقدرت های جهان، گوشه از دستاوردهای دفاع مقدس در ایران است که دنیا را مات و مبهوت کرده است.

مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان در ادامه به جنگ اقتصادی آمریکا و متحدانش علیه ایران اشاره کرد و گفت: اگرچه اکنون سالگرد چهل سالگی دفاع مقدس است اما از همان موقع تا کنون جنگ علیه ایران ادامه داشته و دارد منتهی فقط جبهه و ابزارهای جنگی تغییر کرده است و جای خود را به جنگ اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و فکری داده است.

حیدری ادامه داد: دشمن با افزایش فشارهای اقتصادی و تهاجم ذهنی به افکار عمومی ملت قصد دارد بی اعتمادی ایجاد کند تا به اهداف شوم و مسموم خود برسد اما ملت بصیر و انقلابی ایران بار دیگر این نقشه شوم را نقش برآب خواهد کرد.

180 بازدید

اخبار sbmet-panel 24th سپتامبر, 2020

طراحی سایت توسط فراکارانت

Help-Desk