طراحی سایت

سیستان و بلوچستان گرمتر می شود

N83215165-72855298

معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: از فردا روند افزایش دما در استان آغاز می شود و دمای اکثر شهرهای استان بین چهار تا شش درجه افزایش می یابد.

دوست محمد کلیم در گفت و گو با روابط عمومی هواشناسی سیستان و بلوچستان اظهار داشت: امروز کمینه دمای هوای زاهدان در سردترین لحظات به حدود منفی ۲ درجه سلسیوس رسید و سردترین شهر استان شد.

وی ادامه داد: پس از زاهدان، شهرهای زابل، زهک، هامون و مهرستان با دمای یک درجه سلسیوس بالای صفر در رتبه های بعدی سردترین های امروز قرار گرفتند.

معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی سیستان و بلوچستان در بخش دیگری به نوسانات دمایی سایر شهرهای استان اشاره کرد و گفت: در ۲۴ ساعت گذشته زرآباد و چابهار با دمای ۲۸ درجه سلسیوس گرمترین شهرهای استان شدند. این دو شهر به صورت مشترک سومین شهرهای گرم کشور نیز شدند.

کلیم افزود: بر اساس خروجی نقشه های پیش یابی و مدل های جوی از فردا روند افزایش دما در استان آغاز می شود به طوریکه در برخی مناطق دما بین چهار تا شش درجه افزایش می یابد.

وی در بخش دیگری با بیان اینکه همچنان وزش بادهای متوسط در سواحل استان ادامه دارد، گفت:  پیش بینی می شود این شرایط تا پنج شنبه در سواحل ادامه داشته باشد.

617 بازدید

اخبار sbmet-panel 26th نوامبر, 2019

طراحی سایت توسط فراکارانت

Help-Desk