طراحی سایت

 روابط عمومی هواشناسی سیستان‌وبلوچستان جزو منتخبان همایش روابط عمومی‌های برتر استان

photo_2021-05-23_13-15-19
 روابط عمومی هواشناسی سیستان‌وبلوچستان جزو منتخبان همایش روابط عمومی‌های برتر استان
مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: از روابط عمومی هواشناسی استان به همراه ۲۱ روابط عمومی منتخب دیگر از مجموع ۱۶۶ دستگاه اجرایی و نهادهای استانی  در همایش روابط عمومی های دستگاه های اجرایی استان تجلیل و تقدیر شد.
به گزارش روابط عمومی هواشناسی سیستان و بلوچستان، محسن حیدری اظهار داشت: بر اساس اعلام مدیرکل روابط عمومی استانداری برای تدوین شاخص های ارزیابی روابط عمومی های برتر استان، بیش از ۸۰۰ نفر ساعت کار کارشناسی توسط یک گروه متخصص صرف شده است.
وی افزود: در این ارزیابی اداره کل هواشناسی استان با تولید و انتشار بیش از ۱۶۷۰ عنوان خبر در رسانه های استانی، ملی و تلویزیون، مشارکت در تولید دو برنامه زنده تلویزیونی و با موضوع هواشناسی، فعالیت های گسترده فرهنگی، معنوی، تشریفات و تبلیغات شایسته تقدیر شد.
مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان ادامه داد: در این ارزیابی فعالیت روابط عمومی های دستگاه های اجرایی با ۳۶ شاخص مرتبط توسط هیئت داوران مورد ارزیابی قرار گرفته است که تولید محتوا بیشترین امتیاز را در این بین به خود اختصاص  داده است.
حیدری خاطرنشان کرد: بیانیه پایانی هیئت داوران نشان داد که ارزیابی روابط عمومی ها مطابق آثار و مستندات دریافتی از دستگاه های مختلف ارزیابی شده است و هم کیفیت آثار و هم کمیت ها مورد نظر داوران بوده است.
وی خاطرنشان کرد: روابط عمومی هواشناسی سیستان و بلوچستان نیز به دلیل استفاده گسترده از ابزارهای نوین اطلاع رسانی نظیر  اینفوگرافیک، موشن گرافیک، نیوز گرافیک و… همچنین استفاده وسیع از رسانه های ارتباط جمعی ملی و استانی در فرایندهای اطلاع رسانی، جزو منتخبان این همایش بوده است.
مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان ادامه داد: اعتقاد داریم که روابط عمومی نقش مهمی در انجام موفق ماموریت های دستگاه های اجرایی به ویژه اعضای مدیریت بحران دارد که با اطلاع رسانی دقیق، به موقع و صحیح مردم را از خطرات احتمالی مخاطرات طبیعی آگاه می کنند.
حیدری خاطرنشان کرد: باور داریم که هواشناسی رسانه ای ترین نهاد اجرای کشور است که مردم به اطلاعات و اخبار آن نیاز فراوانی دارند تا برنامه های روزمره خود را با علم به شرایط جوی برنامه ریزی و اجرا کنند.
68 بازدید

اخبار sbmet-panel 25th می, 2021

طراحی سایت توسط فراکارانت

Help-Desk