طراحی سایت

روابط عمومی ها هیچ گاه دچار روزمرگی نمی شوند

image_2019_9_30-10_46_31_789_PYQ

معاونت توسعه مدیریت و منابع اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان گفت: کارشناسان روابط عمومی از معدود کارکنان دستگاه های اجرایی هستند که هیچ گاه دچار روزمرگی نمی شوند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل هواشناسی سیستان و بلوچستان، لیلا آبرین در دومین جلسه شورای هماهنگی مدیران روابط عمومی دستگاه های زیرمجموعه وزارت راه و شهرسازی در استان که ششم مهر ماه جاری در این اداره کل برگزار شد، اظهار داشت: ارائه تصویر مناسب از دستگاه های اجرایی نیازمند روابط عمومی پویا و تلاشگر است.

وی در ادامه روابط عمومی ها را پیشانی سازمان و پل ارتباطی میان مردم و مسئولان برشمرد و افزود: با توجه به تغییرات سریع ارتباطات در دنیا باید سعی شود نیروهای فعال در این حوزه خود را به دانش و فنّاوری روز مجهز کنند.

این مسئول ادامه داد: روابط عمومی پویا و کارامد باید سعی کند به عنوان عاملی مؤثر در تحقق اهداف سازمان ها و ادارات ایفای نقش کند.

آبرین در بخش دیگری لازمه روابط عمومی پویا را مسئولیت پذیری خواند و گفت: خوشبختانه در دستگاه های زیرمجموعه وزارت راه این مسئولیت پذیری و توانمندی به خوبی دیده می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل هواشناسی سیستان و بلوچستان، در ادامه جلسه موضوع چاپ دو فصل نامه داخلی دستگاه های زیرمجموعه وزارت راه در استان بررسی و مقرر شد تا در اسرع وقت این نشریه داخلی منتشر شود.

533 بازدید

اخبار sbmet-panel 29th سپتامبر, 2019

طراحی سایت توسط فراکارانت

Help-Desk