طراحی سایت

رنگ آمیزی اداره هواشناسی خاش با همکاری تیپ ۲۸۸ زرهی شهید سلیمان هاشمزهی

WhatsApp Image 2020-09-20 at 13.59.42

رئیس اداره هواشناسی خاش گفت: با همکاری تیپ ۲۸۸ زرهی شهید سلیمان هاشمزهی بخش های مختلف اداره هواشناسی شهرستان خاش رنگ آمیزی شد.

به گزارش روابط عمومی هواشناسی سیستان و بلوچستان، محمد سرگزی اظهار داشت: در این همکاری حصار فلزی سکوی هواشناسی به میزان ۱۰۴ متر طول، جداول محوطه به مقدار ۳۰۰ متر طول، تابلوی اداره، پایه های ادوات هواشناسی و درب ورودی اداره رنگ آمیزی شده است.

وی ادامه داد: میزان صرفه جویی انجام شده برای رنگ آمیزی اداره بیش از ۳۰ میلیون ریال برآورد می شود که با توجه به کمبود منابع و شرایط خاص اعتباری با مساعدت و همکاری تیپ ۲۸۸ زرهی شهید سلیمان هاشمزهی شهرستان خاش این اقدام انجام شد.

عضو ستاد مدیریت بحران هواشناسی خاش افزود: اداره هواشناسی خاش جزو هشت ایستگاه بین المللی اداره کل هواشناسی استان است که مأموریتی بین المللی دارد و اطلاعات پایش شده وضعیت جوی آن در مقیاس جهانی مخابره و کشورهای همسایه نیز از آن بهره برداری می کنند.

سرگزی خاطرنشان کرد: هواشناسی جزو دستگاه های پایه و  زیرساختی برای توسعه هر منطقه محسوب می شود که به رغم اهمیت داده های بلند مدت آن در فرایندهای توسعه پایدار، داده های کوتاه مدت آن سهم زیادی در کاهش مخاطرات جوی، افزایش بهره وری در تولید و… دارد.

227 بازدید

اخبار sbmet-panel 24th سپتامبر, 2020

طراحی سایت توسط فراکارانت

Help-Desk