طراحی سایت

دیدار مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان با رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان

538

مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان به همراه مدیرکل شرکت فرودگاه های استان برای پیگیری تأمین مالی پروژه های در حال احداث این اداره کل با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل هواشناسی سیستان و بلوچستان، محسن حیدری در این دیدار با اشاره به آخرین وضعیت احداث اداره هواشناسی جدید زاهدان اظهار داشت: این پروژه حدود ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و برای تکمیل نیازمند تخصص اعتبار است.

مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه طرح توسعه فرودگاه بین‌المللی زاهدان در انتظار تکمیل اداره جدید هواشناسی فرودگاهی زاهدان است، افزود: ساختمان قدیمی هواشناسی در محدوده طرح توسعه فرودگاه قرار دارد و باید تخریب شود و مادامی که اداره جدید قابل بهره برداری نشود این کار امکان پذیر نیست.

وی ادامه داد: در صورت تخصیص کامل اعتبار مورد نیاز برای تکمیل این پروژه، ساختمان جدید هواشناسی سال آینده آماده بهره برداری است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی سیستان و بلوچستان در این دیدار با تأکید بر حمایت از احداث پروژه های زیرساختی استان، گفت: در صورت پیشرفت فیزیکی ۴۰ درصدی پروژه هواشناسی زاهدان، اعتبار مورد نیاز برای تکمیل آن امسال به صورت ۱۰۰ درصد پرداخت می شود تا پروژه زیربنایی و مهم شهر معطل نماند.

غلامرضا مالکی افزود: هواشناسی و هواپیمایی از دستگاه های فرابخشی و زیرساختی کشور محسوب می شوند    که هر کدام در بخشی وظایف مهمی بر عهده دارند.

وی در بخش دیگر قول مساعد برای افزایش اعتبارات هواشناسی به ویژه اعتبارات طرح تملک دارایی های سرمایه ای را داد و گفت: سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تمام تلاش خود را برای توسعه استان بکار گرفته است.

1218 بازدید

اخبار sbmet-panel 7th اکتبر, 2019

طراحی سایت توسط فراکارانت

Help-Desk