طراحی سایت

دعوت هواشناسی سیستان و بلوچستان از مردم برای شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن

Untitled

مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان در بیانیه ای از مردم سیستان و بلوچستان درخواست کرد با حضور پرشور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن، بار دیگر با آرمان های امام راحل و شهدای انقلاب اسلامی تجدید پیمان کنند.

به گزارش روابط عمومی هواشناسی سیستان و بلوچستان، در بخشی از این بیانیه آمده است: ۲۲ بهمن ماه جلوه ای باشکوه از پیروزی حق علیه باطل است که در نتیجه مجاهدت ها و ایثارگری های ملت بزرگ ایران رقم خورد. مردم انقلابی ایران در دهه فجر سال ۱۳۵۷ نهالی کاشتند که اکنون به درختی تنومند تبدیل شده و از همان موقع تا کنون به عنوان نمادی در نزد  آزادی خواهان جهان می درخشد.

متن این بیانیه بدین شرح است:

 

۲۲ بهمن ماه جلوه ای باشکوه از پیروزی حق علیه باطل است که در نتیجه مجاهدت ها و ایثارگری های ملت بزرگ ایران رقم خورد. مردم انقلابی ایران در دهه فجر سال ۱۳۵۷ نهالی کاشتند که اکنون به درختی تنومند تبدیل شده و از همان موقع تا کنون به عنوان نمادی در نزد  آزادی خواهان جهان می درخشد.

ضمن تبریک فرا رسیدن چهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، از تمامی مردم استان به ویژه همکاران عزیز در هواشناسی استان دعوت می کنم تا مانند گذشته با حضور پرشور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن، بار دیگر با آرمان های امام راحل و شهدای انقلاب اسلامی تجدید پیمان کنیم.

429 بازدید

اخبار sbmet-panel 10th فوریه, 2020

طراحی سایت توسط فراکارانت

Help-Desk