طراحی سایت

تعاونی مسکن هواشناسی سیستان و بلوچستان جزو ۴ تعاونی برگزیده برای اجرای طرح اقدام ملی در استان

photo_2020-04-29_14-21-15

مدیرعامل تعاونی مسکن کارکنان هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به سابقه درخشان تعاونی مسکن هواشناسی استان در فرایند اجرای طرح مسکن مهر در سال ۱۳۸۹، این تعاونی از سوی اداره کل راه و شهرسازی استان به عنوان یکی از چهار تعاونی برگزیده استان برای اجرای طرح اقدام ملی مسکن انتخاب شد.

رضا آزادمنش در گفت وگو با روابط عمومی هواشناسی سیستان و بلوچستان، اظهار داشت: اداره کل راه و شهرسازی استان پس از اطلاع از احیای تعاونی مسکن کارکنان هواشناسی استان و با توجه به سابقه قبلی این تعاونی در احداث طرح مسکن مهر، این تعاونی را به عنوان یکی از چهار تعاونی اجرای طرح اقدام ملی مسکن در استان انتخاب کرد.
وی افزود: تعاونی مسکن هواشناسی استان که سال گذشته با هدف خانه دار کردن همکاران در طرح اقدام ملی مسکن احیا شد، در جریان طرح مسکن مهر ۳۶ واحد آپارتمانی برای همکاران هواشناسی احداث کرد که این واحدها جزو آپارتمان های نمونه این طرح در استان شد.

مدیرعامل تعاونی مسکن کارکنان هواشناسی سیستان و بلوچستان ادامه داد: تا کنون علاوه بر کارکنان هواشناسی استان، ۱۰۰ متقاضی دیگر ثبت نام در طرح اقدام ملی مسکن که شرایط استفاده از آن را داشته اند از سوی راه و شهرسازی استان به این تعاونی معرفی شده اند.

307 بازدید

اخبار sbmet-panel 12th می, 2020

طراحی سایت توسط فراکارانت

Help-Desk