طراحی سایت

تشکیل شورای روابط عمومی های زیرمجموعه وزارت راه در سیستان و بلوچستان 

image_2019_8_25-11_40_3_953_OXk
شورای هماهنگی روابط عمومی های دستگاه های زیرمجموعه وزارت راه و شهرسازی در سیستان و بلوچستان تشکیل شد.
به گزارش خبرنگار ما، این شورا هم‌زمان با هفته دولت با دو دستور کار «انتشار دو فصل نامه هماهنگ روابط عمومی های دستگاه های زیرمجموعه وزارت راه و شهرسازی» و «گسترش اطلاع رسانی خدمات دولت در فضای مجازی» تشکیل جلسه داد.
سلیمانی رئیس این شورا در ابتدای جلسه با ابراز خرسندی از تقارن تشکیل شورا با هفته دولت گفت: در آخرین جلسه شورای هماهنگی امور راه و شهرسازی مقرر شد نقش اجتماعی و فرهنگی دستگاه های زیرمجموعه وزارتخانه در استان پررنگ تر از گذشته شود.
وی افزود: در این جلسه تأکید شد تا ضمن تشکیل شورای هماهنگی  روابط عمومی های زیرمجموعه وزارتخانه در استان، نشریه ای مشترک و متمرکز برای تشریح خدمات دولت تهیه شود.
رئیس روابط عمومی راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: زمینه های فعالیت در موضوعات فرهنگی و اجتماعی در مجموعه راه و شهرسازی بسیار زیاد است و تقریباً تمام فعالیت های این مجموعه ها، خدمات اجتماعی است که دارای پیوست های فرهنگی نیز می باشد.
 ابوالفضل مهدیار معاون بازآفرینی شهری و مسکن اداره کل راه و شهرسازی نیز در این جلسه با اشاره به نقش روابط عمومی در تنظیم ارتباط داخلی سازمان ها با خارج از آن گفت: دستگاه های دولتی خدمات زیادی به مردم ارائه می کنند که این خدمات آن طور که باید به اطلاع عموم نمی رسد.
وی افزود: باید تلاش کرد خدمات نظام و دولت را به خوبی برای مردم تشریح کرد. برای همین منظور در جلسه اخیر شورای هماهنگی امور راه و شهرسازی استان مقرر شد یک فصل نامه برای تحقق این هدف منتشر شود.
احمد فتحی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان نیز در این جلسه از تشکیل شورای روابط عمومی ها زیرمجموعه های وزارت راه در استان ابراز خرسندی کرد.
573 بازدید

اخبار sbmet-panel 24th آگوست, 2019

طراحی سایت توسط فراکارانت

Help-Desk