طراحی سایت

تاجبخش: اعتبارات عمرانی هواشناسی از ۳۷ به ۲۷۰ میلیارد تومان افزایش یافت

WhatsApp Image 2021-05-18 at 14.01.31

رئیس سازمان هواشناسی گفت: اعتبارات عمرانی سازمان هواشناسی از ۳۷ میلیارد تومان در سال ۱۳۹۷ به ۲۷۰ میلیارد تومان در سال ۱۴۰۰ افزایش یافت.

به گزارش روابط عمومی هواشناسی سیستان و بلوچستان، دکتر سحر تاجبخش در مراسم گرامیداشت روز روابط عمومی که به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد اظهار  داشت: افزایش اعتبارات هواشناسی به دلیل ارائه اطلاعات گزارش های درست در سطح دولت و عملکرد خوب مجموعه همکاران سازمان هواشناسی در کل کشور بوده است.

وی افزود: اکنون آنچه بدیهی است این است که جایگاه سازمان هواشناسی در تعاملات بیرون سازمانی در سطح ملی و بین اللمللی نقش تأثیر گذاری در رشد و توسعه هواشناسی داشته است.

رئیس سازمان هواشناسی ادامه داد: یکی از ارکانی که باعث رشد اعتباری سازمان هواشناسی شده است، فعالیت های مجموعه همکاران استان ها در ۲ سال اخیر بوده است. در این مدت جایگاه هواشناسی در مسیری که باید قرار بگیرد، قرار گرفته است اما هنوز به مقصد نرسیده ایم و خیلی فاصله وجود دارد.

تاجبخش در ادامه با بیان اینکه ابزارهای ارتباطی بسیار قوی هستند، افزود: این ابزارها آنقدر قدرتمند هستند که به وسیله آن می توان برای تبلیغ، برای تخریب و یا اطلاع رسانی استفاده کرد.

وی اضافه کرد: نقش همکاران روابط عمومی در استفاده از ابزارهای موجود اطلاع رسانی خیلی مهم است تا بتوان  اطلاع رسانی دقیق، درست و به موقع انجام داد. این موضوع در کنار کیفیت تولید خبر و نحوه نگارش آن، اساسی ترین و بنیادی ترین کار روابط عمومی است.

معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان هواشناسی تصریح کرد: در فرایند اطلاع رسانی سه نکته مهم باید مد نظر روابط عمومی باشد، نخست اینکه تولید محتوی درست باشد و پس از آن چیزی بیشتر از واقعیت نگویید بلکه واقعیت را به بهترین شکل ممکن بیان کنید.

تاجبخش خاطرنشان کرد: سومین نکته مهم در تولید محتوی روابط عمومی، پیگیری اخبار اشتباهی است که در هواشناسی و به نقل از هواشناسی در رسانه ها نقل می شود. نباید نسبت به اخبار غلط بی تفاوت بود.

وی گفت: روابط عمومی یک شغل اداری نیست، بلکه یک شوق اداری است. چراکه تمامی فعالان در این حوزه با عشق، شور و نشاط، بهره‌گیری از تکنولوژی روز و ایده‌های نو و همچنین تزریق هنر و تفکر خلاق در حوزه اداری گام بر‌می دارند و روحشان با ایستایی و سکون منافات دارد.

104 بازدید

اخبار sbmet-panel 18th می, 2021

طراحی سایت توسط فراکارانت

Help-Desk