طراحی سایت

برگزاری مراسم خاطره گویی دفاع مقدس در هواشناسی سیستان و بلوچستان

333

مراسم خاطره گویی رزمندگان هشت سال دفاع مقدس با حضور تعدادی از رزمندگان هواشناسی حاضر در جنگ تحمیلی در هواشناسی سیستان و بلوچستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل هواشناسی سیستان و بلوچستان، محسن حیدری مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان در این مراسم با گرامیداشت رشادت‌های رزمندگان هشت سال دفاع مقدس، اظهار داشت: دفاع از خاک و ناموس افتخاری است که به راحتی نصیب هر کس نمی شود.

وی ادامه داد: رزمندگان ما در هشت سال دفاع مقدس با الهام از حماسه های عاشورا و آزادگی سرور و سالار شهیدان و یاران باوفایشان، فرهنگ شهادت را به خوبی منتقل و یادآوری کردند که این انقلاب با شهادت پیروز شده و با شهادت پیروز خواهد ماند.

حیدری افزود: دفاع مقدس و پیروزی انقلاب اسلامی ایران مهم‌ترین و ارزشمندترین اتفاق قرن برای ملت ایران است که با فرهنگ شهادت، ایران بیمه شد.

مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان اضافه کرد: در دوران دفاع مقدس تعدادی از کارشناسان شجاع هواشناسی استان برای پایش وضعیت جوی جبهه عازم مناطق عملیاتی شدند و با شجاعت تمام وظایف محوله را انجام دادند.

دوست محمد کلیم معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی سیستان و بلوچستان و از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس در حاشیه این مراسم خاطراتی از جنگ تحملی بیان کرد.

488 بازدید

اخبار sbmet-panel 28th سپتامبر, 2019

طراحی سایت توسط فراکارانت

Help-Desk