طراحی سایت

ارتفاع بارش‌‍ در «دستگرد» نیکشهر به ۱۸۶ میلی متر رسید

1397120208344990816713844
رئیس شبکه پایش هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: میزان بارش باران در ایستگاه بارانسنجی «دستگرد» نیکشهر به ۱۸۶ میلی متر رسید.
محمود دیانتی در گفت و گو با روابط عمومی هواشناسی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه همچنان بارش باران در اکثر نقاط استان ادامه دارد، افزود: بر اساس جدیدترین اطلاعات دریافتی از ایستگاه های بارانسنجی استان پس از «دستگرد»، از ایستگاه های «بنت» نیکشهر ۱۴۰، بزمان ۷۴، دلگان، ۶۵، «محمد آباد کورین» زاهدان ۶۰، «گوهرکوه» خاش ۵۳، «توکل آباد شورک» زاهدان ۵۲٫۴، «مرکز تحقیقات» زاهدان ۴۸ میلی متر باران گزارش شده است.
وی بیان اینکه در مرکز تحقیقات هواشناسی استان واقع در بلوار خلیج فارس نیز تا ساعت ۱۰ صبح امروز ۴۸ میلی متر باران باریده است، گفت: میزان بارندگی در فرودگاه زاهدان نیز تا کنون ۲۸ میلی متر اندازه گیری شده است.
رئیس شبکه پایش هواشناسی سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: ارتباط تعدادی از ایستگاه های بارانسنجی استان مانند توتان در نیکشهر و شهر فنوج قطع است که به محض برقراری، اطلاعات آن اعلام می شود.
دیانتی ادامه داد: سامانه بارشی فعلی قوی ترین سامانه بارشی امسال استان است که دامنه فعالیت و ارتفاع ریزش های آن طی چند سال اخیر کم سابقه بوده است.
وی در بخش دیگری گفت: همچنان تا اوایل صبح یکشنبه سامانه بارشی در استان فعال است و بارش های قابل توجه به همراه دارد. بنابراین توصیه می شود در زمان فعالیت سامانه بارشی از تردد و اتراق در حاشیه رودخانه ها و مسیل ها اجتناب و از سفرهای غیر ضرور پرهیز شود.
1098 بازدید

اخبار sbmet-panel 11th ژانویه, 2020

طراحی سایت توسط فراکارانت

Help-Desk