طراحی سایت

اداره کل هواشناسی سیستان و بلوچستان کارشناس پیمانی استخدام می کند

استخدام

رئیس اداره توسعه مدیریت و منابع هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: علاقه مندان به استخدام در اداره کل هواشناسی استان تا ۱۲ مهرماه سال جاری فرصت دارند تا با مراجعه به سایت سازمان سنجش، در آزمون استخدام ثبت نام کنند.
محسن نوری در گفت و گو با روابط عمومی اداره کل هواشناسی سیستان و بلوچستان اظهار داشت: اداره کل هواشناسی استان در این آزمون ۹ سهمیه برای پست های سازمانی «کارشناسی هواشناس همدیدی» و «کارشناس تجهیزات هواشناسی» در شهرهای زاهدان، زهک، خاش، سراوان، سرباز، کنارک، چابهار و بندر گواتر دارد.
وی ادامه داد: شرایط احراز تحصیلی برای پست کارشناس هواشناسی همدیدی در مقطع کارشناسی شامل رشته های «جغرافیای طبیعی، مهندسی کشاورزی گرایش زراعت و اصلاح نباتات، شیمی محض و کاربردی، ریاضی محض و کاربردی، فیزیک، هواشناسی، کامپیوتر گرایش نرم افزار و مهندسی عمران است.
رئیس اداره توسعه مدیریت و منابع هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: تنها نیروی مورد نیاز برای تصدی پست کارشناس تجهیزات هواشناسی در زاهدان باید دارای مدرک تحصیلی در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد یکی از رشته های «مهندسی برق گرایش الکترونیک، مهندسی مکانیک گرایش سیالات، مهندسی کامپیوتر گرایش سخت افزار، هواشناسی و فیزیک گرایش های حالت جامد و اتمسفر باشد.
نوری تصریح کرد: علاقه مندان می توانند برای اطلاع از جزئیات بیشتر این آزمون و اطلاع از شرایط عمومی و اختصاصی و ثبت نام به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه کنند.

1018 بازدید

اخبار sbmet-panel 29th سپتامبر, 2019

طراحی سایت توسط فراکارانت

Help-Desk